za kolik

Často se nás ptáte, jaký je náš ceník. A ačkoli to vždy záleží na vašich konkrétních požadavcích nebo projektu, chceme být co nejvíce transparentní. Jsme neziskovka jako vy, a i když jsme plní profesionálů z praxe, zakládáme si

na neziskových cenách.

konzultace

Patří sem jednorázové konzultace, ale i konzultace v rámci rozsáhlejší spolupráce.

250 Kč/hod.

konzultace – zdarma

Úvodní 30 minutová konzultace. Vyber si oblast a napiš nám o online konzultaci zdarma.

zdarma

zpracování analýzy

Nabízím různé analýzy (např. základní SEO, potencionálních dárců, aktuálních systémů v organizaci jako je HR, IT apod.).

250 Kč/hod.

sestavení dárcovské kampaně

Nejen, že ti pomůžeme sestavit kampaň nebo napsat projekt, ale máme i kontakty na zdroje, které ti pomohou ji dofinancovat nebo dary podpořit.

od 2000 kč

MANUÁLY A NÁVODY NA MÍRU

Dostaneš od nás manuál pro oblast, kterou si určíš. Zapracujeme do něj poznatky, které jsme od tebe získali, které jsme zjistili analýzou, naše know-how atd. Každý manuál je na míru pro tvou organizaci. Není to o Ctrl+C a Ctrl+V.

od 1500 Kč

školení na míru – 1 oblast

Školení na míru je součást balíčku každé oblasti, ale lze si jej objednat i jednorázově. Počáteční cena je pro skupinu do 7 osob v 1 specializaci online formou.

od 2500 Kč

webové stránky

Počáteční cena obsahuje konzultace a redesign stávajících webových stránek. Potřebuješ je postavit od nuly nebo celé předělat, ozvi se nám a domluvíme se na balíčku služeb, viz níže.

od 3000 Kč

e-shop

Pomůžeme ti vybrat nejlepší prodejní online prostředí a nastavit ho nebo vybudovat. Počáteční cena je nástavba na hotový web.

od 5000 Kč

DALŠÍ MOŽNOSTI

BALIČEK SLUŽEB = VĚTŠÍ ZAKÁZKA

Často se nám stává, že i když přicházíte s 1 oblastí, kde potřebujete pomoci, v průběhu konzultací zjistíte, že je potřeba vylepšit celkovou provázanost. Proto je možné se dohodnout na „balíčku“, jehož závěrečná cena je cca o 50 % nižší než za jednotlivé platby zvlášť.

DLE DOMLUVY

AKTIVITY V PROSTORÁCH TVÉ ORGANIZACE

Pracujeme převážně online, popřípadě osobně v místě našeho působení – Brno. Pokud je potřeba se setkat jinde nebo proškolit pracovníky ve tvé organizaci, učtujeme si proplacení dopravy dle ceny dodaných dokladů.

DLE DOKLADŮ