náš tým

mGR. MARTIN vRÁNA

mGR. MARTIN vRÁNA

IT

V sociální oblasti jsem více než 20 let. Byl jsem sociální pracovník a ajťák v jednom. Aktuálně pracuji v IT firmě Invasys a jako extérní pracovník v IT pro neziskovky.

mGR. šÁRKA dUDOVÁ

mGR. šÁRKA dUDOVÁ

PROJEKTY, WEBY, SQSS

 V nezisku se pohybuji více než 10 let, převážně v sociálních službách. Mimo ně mě najdete i ve vzdělávacích organizacích a jako dobrovolníka-projekťáka
pro útulky.

mGR. dOMINIKA liška

mGR. dOMINIKA liška

GRAFIKA, PR, DOBROVOLNICTVÍ

Nezisku jsem se začala věnovat už při studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Aktuálně pracuji v Hnutí Duha a dobrovolničím jako copík v dalších neziskovkách.

EXTERNÍ PARTNEŘI

právní služby

Advokátka Mgr. Iva Frišmanová nabízí 30 minut konzultace ZDARMA neziskovým organizacím z našeho projektu Rozjeď neziskovku.

Virtuální asistentka

Mišel asistent je virtuální asistentka se specializací na sociální sítě. Udrží váš Instagram, Facebook i TikTok aktivní a navštěvovaný.

účetnictví pro neziskovky

Spolupracujeme s Účetní z dědiny, která má specializaci na účtování neziskovek včetně státních dotací. Navíc za neziskové ceny!

CHCEš SE K NÁM PŘIDAT?

Víme, že neziskovky často nemají finanční zdroje nebo potřebné technické a marketingové dovednosti v rámci svého týmu – jejich síla spočívá jinde. Proto jsme se rozhodli přiložit ruku k dílu a pomoci těm, kdo sami pomáhají.